Cafe Di Dolce

Türkiye’ye butik,kişiye özel pasta ve tasarım sofraları tattıran Nilgün Ertuğ’un oğlu ve ortağı Şeref Has ile hizmete sunduğu  “DOLCE – VANİKÖY 2012”nin 2.şubesi özel bir partiyle açıldı…

“Dolce – Vaniköy 2012” bölgenin en nadide köşesinde sadelik ve tazeliğin içinde şıklık yaratıyor…

Jazz müziği eşliğinde Çağlayan Tugal’ın iç mimarisini yaptığı çok şık ev ortamı dekorasyonu ve bahçesinde benzersiz tatların servis edildiği açılışa, NİLGÜN ERTUĞ’un 22 yıllık serüveni boyunca hizmet verdiği dostları ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Kuruluşundan bu yana sade, şık ve sağlıklı ürünleri, tasarımları ön planda olan “Cafe Di Dolce” – Vaniköy 2012”nin 2.şubesinde;  geleneksel Dolce kahvaltısı, taze mevsim sebzeleri ile bezenmiş öğlen yemeği seçenekleri, çay saatinde benzersiz kuru ve yaş pasta seçenekleri ardından erken akşam yemeği servisi sunuyor.

Davet, kutlama, ofis toplantı gibi bir çok organizasyonda benzersiz, kişiye ve davete özel tasarım ve lezzetlerini sunan “Dolce-Vaniköy 2012”nin dekorasyonunu  İç mimar Çağlayan Tuğal yorumladı

“Cafe Di Dolce”  ailesine geçtiğimiz yıllarda katılan, Toscana Lucca Saporita Cooking School’da eğitim gören ve aynı zamanda şef olan Nilgün Ertuğ’un oğlu Şeref Has’ın önerileri ve kontrolüyle hazırlanıyor. Dünya ve Osmanlı Mutfağından seçenekler sağlıklı yöntemlerle minimalize ederek yorumlanıyor. Menüdeki tüm yemekler, mevsimine göre taze sebzeler ve sipariş anında taze hazırlanan soslarla bezeniyor.

“Dolce – Vaniköy 2012”, geleneği bozmayarak güne her zamanki gibi “Cafe Di Dolce”nin özel fırınından gün boyu taze ekmek çeşitleri ve özgün kahvaltısı ile başlayarak, öğlen ve akşam yemeği ile saat 20:00’a kadar hizmet verecek. Ayrıca tuzlu atıştırmalıkları, birbirinden lezzetli ve çeşitli tatlıları, tasarım pastaları ve özel yemeklerini de misafirlere sunmaya devam edecek.

Açılışla beraber“Dolce – Vaniköy 2012”, kişiye özel tasarımlarıyla evlere ve özel davetlere yaptığı hizmetini ayrıca web ortamında da sipariş de alarak sürdürecek.

Basın Ayrıntılı Bilgi İçin:    Begüm Süzen

ÜÇES İletişim Danışmanlığı –  0212 292 63 65 / 292 64 68-69 / 0533 773 26 06 

info@ucesiletisim.com ; begum@ucesiletisim.com

 

 

EDİTÖRE NOT

1989 yılında Nilgün Ertuğ tarafından kurulan Cafe di Dolce senelerdir kişiye özel butik pastaları, köy ekmekli sandviçlerden minik açmalara kadar tuzlu atıştırmalıkları, birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri ve el yapımı çikolataları ile hizmet vermeye devam ediyor. “Cafe Di Dolce”, Kuruçeşme ve Bodrum’dan sonra, yeşillikler içindeki evleriyle dikkat çeken, Anadolu yakası boğazının şirin ve huzurlu semti Vaniköy’deki  “Dolce-Vaniköy 2012” ile Türkiye Gastro’sunda seçkin ve saf lezzetleri misafirlerine sunuyor.

.

Müşterilerini her gün 09.00-20:00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan “Cafe di Dolce”nin teknelere ve özel davetlere catering servisi de bulunmaktadır.

 “Cafe di Dolce”, “Nature Çiçekçisi”, “Ekmek Ekmek” ve “Dolce Eleganza” da “Dolce” markası altında hizmet vermektedir.

 

Dolce-Vaniköy 2012

Adres                : Vaniköy Caddesi No:75 Vaniköy – İstanbul

Telefon      : 0216 460 07 12  

Yapılan Yorumlar

yorum yapabilirsiniz!

yorumunuzu yazmadan önce ÜYE GİRİŞİ yapınız.

TARİF ARA!
toplam üye: 98583
BENİM SOFRAM
YEMEK OKULU
EN YENİ ÜRÜNLER
BLOG

Susesi Luxury Resort yeni sezona hazır. Siz tatile hazır mısınız?

SusesiLuxury Resort’te Haziran ayı; yoğun okul temposundan çıkan çocuklar için unutulmaz bir tatil olurken, babaların da aileleri ile geçirecekleri mükemmel bir Babalar Günü tatili olacak. ...

Kategori: Blog Alt Kategori 11 Mayıs 2012 Cuma Saat: 12:00 AM
YAYINLAR